Můj příběh

 

  • Má první zkušenost s latexem? Může za to můj muž, chtěl mě v něm vidět. Jenže ta sukně ze sexshopu praskla po prvním nošení. První latexová věc a takhle to dopadlo!

 

Mohla jsem to zahodit a na oblékání do gumy úplně zanevřít. Ale... Já nerada vyhazuju cokoli, co má hodnotu. Napadlo mě si z ní udělat si tílko. Zeptala jsem se kamaráda, který už s lepením měl zkušenosti, ale neměl potřebnou zručnost, ten mi ukázal postup, donesl lepidlo a bylo to.

 

Tílko se povedlo a sloužilo dlouho. Kamarád pak už lepit nechtěl a měla jsem prvního zákazníka.  Už nevím jak to přesně bylo, ale pamatuju si, když jsem si slepila dlouhé černé šaty, které mi napoprvé krásně padly a moc slušely.

 

Dnes jsem šťastná že mám ty doby zkoumání, kde jak co sehnat a udělat za sebou, vylepšuju technické věci a zdokonaluju střihy. A když vidím krásnou ženu nebo muže v mém latexovém kousku, je to prostě pocit k nezaplacení!

 

Mám ráda výrazné barvy a jednoduchost, někdy až minimalismus. Baví mě výzvy v podobě nových střihových řešení.  V mém fetiš šatníku je spousta snadno kombinovatelných kousků. Nejraději mám kůži, latex, korzety a vysoké podpatky.

 Já jsem v tomto samouk. Ono vůbec šití a tvoření něčeho byla moje velká záliba od asi 14 let. Vidím krásný materiál a chci z něj něco krásného nebo užitečného pro sebe vytvořit. Mám ráda i přešívání.

Jak mě potkal latex je cesta delší, prostě mě do nej chtěl navlíknout můj muž. Což se mu povedlo! Jenže ta sukně ze sexshopu praskla po prvním nošení. První latexová věc a takhle to dopadlo! Mohla jsem to zahodit a na oblékání do gumy zanevřít, ale... Nerada vyhazuju cokoli, co má hodnotu a napadlo mě udělat si z ní tílko. Kamarád, který už lepení sám trochu zkoušel, ale chyběla mu zručnost, mi ukázal postup, donesl lepidlo a bylo to. Dnes jsem šťastná že mám ty doby zkoumání, kde jak co sehnat a udělat za sebou, vylepšuju technické věci a zdokonaluju střihy. A když vidím krásnou ženu nebo muže v mém latexovém kousku, je to prostě pocit k nezaplacení!

Jak jsem se dostala k této oblasti? Na jaře roku 2004 jsem ze zvědavosti byla poprvé na fetiš párty a pronikla jsem tak do komunity lidí se zálibou oblékat si lesklé, gumové a kdovíjaké neskutečné oblečky. Byla jsem tímto světem docela okouzlená. Začala jsem si tvořit fetiš garderóbu. Do té doby jsem si našila spoustu různých sexy šatiček, ale lak a latex jsem neměla. Na mé asi 3 párty v říjnu 2005 se mi dostalo ocenění a povzbuzení v mém snažení od dosud neznámých lidiček a rozhodla jsem se začít tvořit a šít i pro ostatní. S začátkem roku 2006 vznikly tyto stránky. Od té doby stále přibývají série fotek, pilně pracuji na zakázkách. Měla jsem čtyři módní přehlídky, mé modely si půjčují fotografové pro své projekty a objevují se v časopisech. Velice si vážím spolupráce s fotografy a modelkami nejen z českého rybníčku :) 

Vystudovala jsem oděvní školu se zaměřením na návrhářství a modelářství oděvů. Po škole jsem v zaměstnáních prošla stáží u návrhářky Táni Havlíčkové, klasickou malosériovou výrobou oděvů, prací v kanceláři, asistentkou ve studiu barevného a stylového poradenství a prodejem látek a galanterie.

Ve fetiš světě jsem od roku 2005 kdy jsem začala tvořením oblečení z všemožných materiálů - lak, kůže, latex, lycra ale i satén a riflovina. Později jsem materiály zredukovala jen na latex a kůži. Nechala jsem si jen to nejlepší! 🙂 Krom výroby latexových modelů, které se lepí, šiju i klasické stahovací korzety. Věci dělám zákazníkům na přání. Mám i své kolekce, které čas od času představím na přehlídce. Bavím se fetiš focením, jsem modelkou převážně sama sobě pod jménem Adrienne Latex Muse (FB a web).  Dřívejší stránky nesly název Mistress Adrienne, což začalo být zavádějící. :)

 

 V oblasti fetiš módy pracuji na plný úvazek od roku 2007 a mám na kontě stovky zakázek.